Prowadzenie Fanpage'a

Prowadzenie strony firmowej na Facebook'u to jedna z najtańszych form reklamy zasięgowej. Dzięki niej możemy bezpośrednio kontaktować się z Klientami promując ciekawe wydarzenia z życia firmy czy też organizować promocje lub konkursy.
Systematyczny kontakt fanów z Państwa firmą pozwoli im na natychmiastowe skojarzenie konkretnych produktów czy usług z marką, co w konsekwencji przyczynia się zwiększeniu sprzedaży!
Umiejętny kontakt z obecnymi Klientami firmy pozwala docierać do coraz większej publiczności, budować pozytywny wizerunek, a przede wszystkim skutecznie promować ofertę firmy w sposób mało inwazyjny.

Reklama Facebook Ads

Dzięki reklamie płatnej Facebook Ads, możemy dotrzeć do tysięcy użytkowników spełniających kryteria idealnego Klienta Państwa firmy.
Możliwość śledzenia zachowań użytkowników oraz badania cech wspólnych idealnego Klienta pozwala na precyzyjne dotarcie do najbardziej zainteresowanych Klientów firmy.
Umiejętnie wykonana kampania reklamowa wraz z wdrożeniem lejków sprzedażowych na każdym etapie procesu decyzyjnego użytkownika pozwoli na realne zwiększenie sprzedaży w Państwa firmie.

Realizacja procesu

Sieci społecznościowe to doskonały sposób promocji firmy - pozwalają docierać do coraz większej ilości zainteresowanych osób, budować z nimi relację, a przede wszystkim wyświetlać im konkretne reklamy na każdym etapie decyzyjnym skutecznie domykając sprzedaż.
1. Stworzenie / odświeżenie strony Fanpage
Na samym początku prowadzonej kampanii stworzymy dla Państwa profil firmy na wybranym portalu społecznościowym (np. Facebook, Instagram) uzupełniając go o wszelkie kluczowe informacje.
Jeśli posiadają już Państwo Fanpage firmy, odświeżymy go w taki sposób, aby był atrakcyjny w oczach użytkowników.
2. Stworzenie strategii reklamowej
Na podstawie specyfiki działalności firmy, tworzymy spersonalizowany schemat dotarcia do potencjalnych Klientów, włączając w to publikację wpisów, reklamę sponsorowaną oraz remarketing.
Tworzymy skuteczne formy reklamy sponsorowanej na każdym etapie decyzyjnym Klienta badając jego zachowanie oraz zaangażowanie.
3. Publikacja wpisów
W zależności od Państwa oczekiwań oraz obranego celu, dokonujemy systematycznych publikacji wpisów, które mają za zadanie zwiększyć ilość wyświetleń strony.
Dzięki angażującym publikacjom jesteśmy w stanie bardzo szybko zwiększyć zasięg dotarcia do potencjalnych Klientów przy stosunkowo niskim budżecie reklamowym.
4. Monitorowanie efektów
Systematycznie monitorujemy wyniki prowadzonych przez nas działań i na ich podstawie dokonujemy stosownych zmian, które mają za zadanie maksymalizować sprzedaż, pozyskiwać dane kontaktowe do zainteresowanych Klientów oraz zwiększać ich zaangażowanie.
W ustalonych odstępach czasowych przedstawiamy Państwu realne wyniki oraz konsultujemy dalsze działania reklamowe.

Co zyskujesz

Korzyści promocji Social Media:

  1. Promocja oferty firmy wśród szerokiej grupy odbiorców;
  2. Niemalże natychmiastowa widoczność dzięki Facebook Ads;
  3. Stabilne wyniki, które gwarantują ciągły napływ nowych Klientów;
  4. Budowanie pozytywnego wizerunku firmy online;
  5. Zwiększenie świadomości marki na rynku lokalnym lub ogólnopolskim;
  6. Szybki zwrot nakładów inwestycyjnych;
  7. Przystępny budżet reklamowy;
  8. Brak długoterminowych umów wiążących;

Wypełnij 03
formularz

Chciałbyś dotrzeć do jak największej ilości odbiorców w niskiej cenie?
Skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Państwa indywidualną strategię reklamową wraz z remarketingiem skutecznie domykającym sprzedaż!

Największą przewagą reklamy w Social Media jest możliwość tworzenia potrzeb!
Oferujesz mało znany produkt, który nie jest na tyle popularny, aby ludzie wyszukiwali go w Google? - z pomocą przychodzi Facebook, dzięki któremu skierujemy Państwa reklamę na ściśle wybraną grupę odbiorców!

Formularz kontaktowy