Strony internetowe

Oferujemy wykonanie profesjonalnych stron internetowych, których celem jest pozyskanie danych kontaktowych odbiorcy bądź jego bezpośredniego kontaktu z firmą.
Tworząc stronę, staramy się ocenić wszelkie możliwe zachowania użytkowników przeglądających jej zawartość, aby poruszali się na niej tak jak tego oczekujemy. Takie podejście pozwala osiągnąć większą ilość zapytań ofertowych skierowanych do Państwa firmy.

Sklepy internetowe

Tworzymy nowoczesne i intuicyjne sklepy internetowe, w których to użytkownicy bez trudu znajdą interesujące ich produkty. Tworzone przez nas witryny są w pełni zoptymalizowane pod kątem pozycjonowania.
Wykonujemy również sklepy internetowe jednostronicowe typu Landing Page, które idealnie sprawdzają się przy sprzedaży pojedyńczych produktów, jak również sprzedaży usług lokalnych (np. zorganizowanie promocji).

Oferta

1. Prostota i nowoczesność
Proponujemy Państwu stworzenie nowoczesnej i jednocześnie czytelnej strony bądź sklepu internetowego firmy, dzięki którym każdy użytkownik będzie w stanie szybko i sprawnie znaleźć to, czego potrzebuje.
2. Panel administracyjny
Projektowane przez nas strony posiadają intuicyjny panel do zarządzania treścią (Wordpress, Presta Shop). Umożliwia to samodzielnie dokonywanie wszelkich aktualizacji treści oraz zdjęć wyświetlanych na stronie w ciągu zaledwie kilku minut.
3. Optymalizacja
W ramach usługi wykonujemy analizę oferty Państwa firmy pod kątem wyboru najskuteczniejszych słów kluczowych, jakie użytkownicy wpisują w formularz wyszukiwania Google i na tej podstawie od razu dokonujemy stosownej optymalizacji witryny.
Z jednej strony umożliwia to natychmiastowe osiągnięcie wysokich pozycji w Google na mało konkurencyjne słowa kluczowe, a z drugiej pozwala na bezproblemowe rozpoczęcie działań promocyjnych witryny poprzez pozycjonowanie!
4. Pełna responsywność
Tworzone przez nas strony bez najmniejszych problemów dostosowują się do wszelkich rozmiarów urządzeń mobilnych - tabletów oraz smartfonów.
Jest to bardzo istotne z uwagi na to, iż z roku na rok coraz więcej osób korzysta z przeglądarki internetowej w swoim telefonie.
Jest to również jeden z czynników rankingowych, który pozwala osiągnąć lepsze efekty pozycjonowania w wyszukiwarce Google!
5. Wsparcie techniczne i bezpieczeństwo
Jesteśmy firmą, która istnieje na rynku od ponad 15 lat. Dzięki temu mają Państwo pewność, że w razie ewentualnych problemów, mogą Państwo liczyć na naszą pełną pomoc. Dajemy Państwu rok pisemnej gwarancji na funkcjonowanie strony!
6. Darmowy hosting oraz domena za 1zł
W ramach naszej oferty, otrzymują Państwo rok bezpłatnego hostingu oraz domenę internetową za 1zł!

Co zyskujesz

Korzyści stworzenia strony:

  1. Reklama firmy, która działa 24h na dobę;
  2. Budowanie zaufania w oczach potencjalnych Klientów;
  3. Szerokie możliwości dotarcia do odbiorców;
  4. Doskonałe narzędzie do sprzedaży i pozyskiwania kontaktów.

Wypełnij 03
formularz

Potrzebujesz skutecznej strony internetowej? - skontaktuj się z nami, a stworzymy dla Państwa stronę która sprzedaje!

Zapoznamy się z ofertą firmy, przeanalizujemy sposoby pozyskiwania Klientów przez konkurencję, a na końcu przygotujemy projekt strony internetowej.

Projekt, który to będzie skłaniał użytkowników do określonego zachowania na stronie zgodnie z założonym celem - pozyskiwania danych kontaktowych i / lub sprzedaży!

Formularz kontaktowy