Zakres świadczonych usług

Zapoznaj się z pełną ofertą działań reklamowych, jakie proponuje nasza firma. Dzięki nim uzyskasz możliwość dotarcia do najbardziej zainteresowanych odbiorców, systematycznie zwiększać sprzedaż, jak również budować pozytywny wizerunek swojej marki.
Jeśli nie wiesz co wybrać, przedstaw nam swoje cele i oczekiwania, określ początkowy budżet na kampanię reklamową, a nasz doświadczony zespół przygotuje dla Państwa skuteczną strategię zwiększenia sprzedaży!

Pozycjonowanie

Wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania
Jest to najtańszy sposób dotarcia do najbardziej zainteresowanych odbiorców, którzy wpisują w formularz wyszukiwania hasło ściśle powiązane z ofertą firmy.
Oferujemy elastyczne sposoby rozliczania, a w tym za efekt!

Strony internetowe

Nowoczesne i skuteczne strony ofertowe i sprzedażowe
Oferujemy tworzenie stron internetowych opartych o popularne systemy CMS (Wordpress, Prestashop), spełniające wszystkie kryteria wymagane przez Google.
Ponadto przed przystąpieniem do realizacji dokonujemy pełnej analizy słów kluczowych, jakie wpisują użytkownicy w formularz wyszukiwarki Google, co pozwala od razu przygotować stronę do pozycjonowania bez późniejszych modyfikacji.

Social Media

Kreowanie wizerunku i prowadzenie skutecznych kampanii sprzedażowych
Social Media to najszybsze medium komunikacji z obecnymi Klientami firmy, którzy z chęcią polecą ją znajomym.
Umiejętne prowadzenie profilu firmy, jak również skuteczna reklama skierowana do osób odpowiadających profilowi Idealnego Klienta, umożliwia szybką rozpoznawalność marki i coraz większą sprzedaż. Ponadto możliwość kierowania reklam do osób na podstawie ich zachowania na stronie internetowej umożliwia szybkie domykanie sprzedaży wśród osób najbardziej zainteresowanych.

Google Ads

Natychmiastowe dotarcie do najbardziej zainteresowanych osób
Jeśli poszukujesz najszybszych rozwiązań reklamowych, które pozwolą od razu trafić do najbardziej zainteresowanych osób, to kampania linków sponsorowanych Google Ads sprawdzi się idealnie!
Za każdym razem, kiedy użytkownik wpisze w formularz wyszukiwarki Google hasło powiązane z ofertą firmy, Twoja strona znajdzie się na samym szczycie wyników.

Kampanie 360°

Kompleksowa kampania, dzięki której zdominujesz rynek w swojej branży
Niniejsza usługa to wykorzystanie wszystkich możliwych źródeł pozyskiwania odbiorców, w których przebywają potencjalni Klienci. Prowadzona kompleksowo, tworzy spójny przekaz reklamowy potęgując przy tym efekty poszczególnych działań.
Jednoczesne prowadzenie kampanii pozycjonowania, linków sponsorowanych Google Ads, Social Media, Content Marketingu i innych pozwala z miesiąca na miesiąc docierać do coraz większej ilości potencjalnych Klientów już od pierwszego dnia jej trwania!

Hosting

Szybki hosting, pełne bezpieczeństwo i wsparcie techniczne
Oferujemy 2 plany hostingowe bez limitu transferu, dzięki czemu Twoje strony będą działały szybko i sprawnie!
W ramach usługi otrzymują Państwo pełne wsparcie techniczne.
Promocja: przy zakupie strony internetowej, hosting przez pierwszy rok GRATIS!

Wypełnij 03
formularz

Czy już wiesz, jakiego rodzaju reklamy potrzebuje Państwa firma?
Jeśli TAK - przedstaw to za pośrednictwem formularza kontaktowego, a przygotujemy bezpłatną wycenę.
Jeśli NIE - nasz zespół wykona szczegółową analizę obecnej sytuacji firmy oraz przygotuje indywidualną strategię reklamową zgodnie z Państwa oczekiwaniami i celami.

Podając większą ilość informacji: adres strony internetowej, zakres usług, sztandarowe produkty firmy, będziemy w stanie przygotować najbardziej optymalną ofertę!

Formularz kontaktowy