Pozyskiwanie ruchu

Kampania 360° skierowana jest dla firm, które chciałyby zdominować rynek w swojej branży stając się przy tym liderem. Celem prowadzonych przez nas działań jest maksymalne zwiększenie zasięgu firmy za pośrednictwem Marketingu Internetowego.
W zależności od branży w jakiej działa firma, proponujemy pozycjonowanie w wyszukiwarce Google, linki sponsorowane Google Ads, prowadzenie działań Social Media, marketing szeptany, Content Marketing i inne.
Docieramy wszędzie tam, gdzie znajdują się potencjalni Klienci firmy!

Monitorowanie efektów

Przez cały okres prowadzonych przez nas działań mierzymy efekty naszej pracy: śledzenie ilości odwiedzin strony w zależności od źródła pozyskiwania ruchu, monitorowanie zachowania użytkowników na stronie, a także badanie skuteczności sprzedaży.
Na tej podstawie dokonujemy ciągłych optymalizacji, które powodują realne zwiększenie sprzedaży przy jednoczesnym obniżeniu kosztów reklamowych.

Realizacja procesu

Kampania 360° pozwala dotrzeć do osób bezpośrednio zainteresowanych ofertą firmy wykorzystując wszelkie możliwe miejsca, w których przebywają potencjalni Klienci. Efekty działań widoczne są od razu po rozpoczęciu współpracy!
1. Stworzenie strategii reklamowej
Na samym początku naszych działań tworzymy dla Państwa profil Idealnego Klienta, który to byłby zainteresowany ofertą firmy. Na tej podstawie analizujemy jego zachowanie w internecie - gdzie przebywa, jakich szuka informacji, co go interesuje.
Powyższe informacje pomogą nam wybrać najskuteczniejsze źródła ruchu, z których to chcielibyśmy skierować użytkownika na Państwa stronę internetową celem zrealizowania sprzedaży.
2. Pozyskiwanie ruchu
Na podstawie przygotowanej strategii reklamowej wykonujemy kompleksowe działania reklamowe, które pozwalają nam od razu pozyskiwać coraz większą ilość zainteresowanych użytkowników na stronie internetowej.
Jest to bardzo istotne z uwagi na fakt, iż nie wszystkie działania pozwalają natychmiastowo zwiększyć ilość odwiedzin strony.
Prowadzenie wielowymiarowej kampanii, umożliwia zwiększenie skuteczności wszystkich poszczególnych działań reklamowych.
3. Monitorowanie efektów i zwiększanie sprzedaży
Od samego początku prowadzonych przez nas działań reklamowych śledzimy ruch użytkowników na stronie internetowej, badamy zaangażowanie w Social Media, oraz budujemy listy remarketingowe.
Pozwala nam to tworzyć bardziej skuteczne i jednocześnie tańsze jednostki reklamowe.
4. Wykorzystywane kanały
W zależności od branży w jakiej działa Pańswa firma, w ramach niniejszej usługi prowadzimy następujące działania reklamowe: pozycjonowanie strony w wyszukiwarce Google, linki sponsorowane Google Ads, prowadzenie działań w Social Media, marketing szeptany, Content Marketing, Video Marketing, remarketing.

Co zyskujesz

Korzyści Kampanii 360°:

  1. Promocja oferty firmy wśród szerokiej grupy odbiorców;
  2. Niemalże natychmiastowa widoczność;
  3. Stabilnie rosnące wyniki, które gwarantują ciągły napływ nowych Klientów;
  4. Budowanie pozytywnego wizerunku firmy online;
  5. Zwiększenie świadomości marki na rynku lokalnym lub ogólnopolskim;
  6. Szybki zwrot nakładów inwestycyjnych;
  7. Brak długoterminowych umów wiążących;

Wypełnij 03
formularz

Docieraj do potencjalnych Klientów - Skutecznie!
Duża konkurencja na rynku sprawia, że odestek klientów kupujących przy pierwszym zetknięciu z reklamą jest niewielki. Kupujący potrzebują czasu na przeanalizowanie oferty czy chociażby porównanie ceny.

Rozwiązaniem tego problemu jest dotarcie do jak największej ilości osób zainteresowanych ofertą firmy, a następnie skuteczny remarketing!

Wypełniając niniejszy formularz, otrzymają Państwo dedykowaną strategię promocyjną firmy w zależności od branży oraz oferowanych produktów czy usług.

Formularz kontaktowy