Tworzenie kampanii Google Ads

Linki sponsorowane Google Ads to najszybszy sposób na dotarcie do najbardziej zainteresowanych użytkowników. Wpisując wybrane słowo kluczowe w wyszukiwarkę, odbiorca jest niemalże zdecydowany na zakup konkretnego produktu bądź usługi!
W ramach niniejszej oferty wyszukujemy wszystkie słowa kluczowe - począwszy od tych ogólnych, aż do najbardziej rozbudowanych (a przez to lepiej opisujących intencję potencjalnego użytkownika). Następnie dokonujemy wnikliwej analizy pod kątem ich skuteczności. Wszystko po to, aby jak najlepiej wykorzystać zakładany budżet reklamowy.

Optymalizacja kampanii Google Ads

W trakcie trwania kampanii reklamowej, cały czas śledzimy jej skuteczność na podstawie wygenerowanej konwersji. Na tej podstawie dokonujemy modyfikacji treści reklamowych oraz usuwamy nieskuteczne jednostki zastępując je innymi.
Ponadto cały czas monitorujemy trendy wyszukiwania dobierając kolejne, bardziej skuteczne słowa kluczowe, jak również optymalizujemy podstrony witryny internetowej celem osiągnięcia jak najwyższej jakości co przekłada się na obniżenie stawki za kliknięcie w reklamę.

Oferta

Linki sponsorowane to najszybszy sposób dotarcia do najbardziej zainteresowanych ofertą firmy internautów. Dzięki niemu możemy niemalże natychmiast realizować nowe zamówienia Klientów. Ten sposób promocji pozwala stabilnie zwiększać sprzedaż z miesiąca na miesiąc.
1. Analiza słów kluczowych
Na samym początku dokonujemy wnikliwej analizy słów kluczowych przy użyciu narzędzia Google, które to wskazuje średnią miesięczną ilość wyszukiwań każdego z haseł.
Do wykonania pełnego raportu, dokonujemy analizy działań konkurencji oraz sprawdzamy trendy wyszukiwań.
2. Przygotowanie kampanii
Na podstawie wybranych słów kluczowych tworzymy jednostki reklamowe odpowiadające konkretnym grupom haseł.
Ponadto optymalizujemy podstrony witryny, aby uzyskać jak najwyższy wynik jakości Google, co z biegiem czasu spowoduje obniżenie średniej stawki za kliknięcie w reklamę.
3. Monitorowanie efektów
Cały czas badamy efekty działania jednostek reklamowych - sprawdzamy ich skuteczność ze względu na konwersję i na tej podstawie usuwamy mało rentowne jednostki i jednocześnie zwiększamy budżet dla tych bardziej dochodowych.
Ponadto cały czas śledzimy trendy w wynikach wyszukiwania, co pozwala nam rozszerzać kampanię o kolejne hasła sprawdzając ich skuteczność.
4. Raportowanie
W zależności od wysokości budżetu reklamowego, każdego miesiąca (lub częściej) przedstawiamy Państwu pełne dane z prowadzonych kampanii.

Co zyskujesz

Korzyści stworzenia strony:

  1. Niemalże natychmiastowa reklama firmy;
  2. Dotarcie do najbardziej zainteresowanych osób;
  3. Zwiększenie świadomości marki na rynku lokalnym lub ogólnopolskim;
  4. Natychmiastowy zwrot zainwestowanego budżetu;
  5. Brak długoterminowych umów wiążących;

Wypełnij 03
formularz

Oczekujesz natychmiastowych efektów reklamowych?
W tym przypadku najbardziej optymalnym rozwiązaniem jest kampania linków sponsorowanych Google Ads!

Wypełniając formularz kontaktowy, opracujemy dla Państwa skuteczną ofertę dotarcia do najbardziej zainteresowanych użytkowników korzystających z wyszukiwarki internetowej Google.

Przedstaw nam swoje oczekiwania, miesięczny budżet reklamowy, a my zrobimy wszystko, aby cała kampania przyniosła Państwu oczekiwane efekty!

Formularz kontaktowy