Zajmujemy się tworzeniem skutecznych stron i sklepów internetowych, których celem jest zwiększenie ilości zapytań ofertowych bądź sprzedaży.
1. OD CZEGO ZACZYNAMY:
- analiza branży oraz bezpośrednich konkurentów;
- analiza grup potencjalnych klientów, ich zachowania i potrzeb;
- znalezienia punktów przewagi rynkowej.
2. OPRACOWANIE SKUTECZNEJ STRATEGII:
Na podstawie wnikliwych analiz przygotujemy dla Ciebie szkic kompleksowej kampanii promocyjnej witryny, który posłuży nam do stworzenia optymalnego projektu strony internetowej uwzględniając obecne oraz przyszłe możliwości działań reklamowych: pozycjonowanie, linki sponsorowane, social media, content marketing, remarketing i inne.
Dzięki temu Twoja strona będzie wykonana raz a porządnie!
3. PRZYGOTOWANIE PROJEKTU GRAFICZNEGO:
Tworząc projekt strony internetowej stawiamy na nowoczesność, intuicyjność oraz czytelność, aby każdy użytkownik mógł znaleźć wszystko to, czego potrzebuje.
Ponadto uwypuklimy istotne korzyści oferty firmy oraz stworzymy widoczne wezwanie do akcji.
Po akceptacji projektu graficznego zostanie on zaimplementowany do systemu zarządzania treścią (Wordpress), dzieki czemu będziesz mógł samodzielnie zarządzać wszelkimi informacjami zawartymi na stronie.
4. COŚ JESZCZE?
Oferujemy pełne wsparcie w zakresie promocji witryny w oparciu o wybrane strategie celem uzyskania atrakcyjnego zwrotu z inwestycji!

Dodatkowo

1. Wsparcie techniczne i bezpieczeństwo
Jesteśmy firmą, która istnieje na rynku od ponad 15 lat. Dzięki temu mają Państwo pewność, że w razie ewentualnych problemów, można liczyć na naszą pełną pomoc. Dajemy Państwu pisemną gwarancję na funkcjonowanie strony!
2. Darmowy hosting oraz domena za 1zł
W ramach naszej oferty, otrzymują Państwo rok bezpłatnego hostingu oraz domenę internetową za 1zł!
3. Optymalizacja
W ramach usługi wykonujemy analizę najskuteczniejszych słów kluczowych, jakie użytkownicy wpisują w formularz wyszukiwania Google i na tej podstawie od razu dokonujemy stosownej optymalizacji witryny.
4. Pełna responsywność
Tworzone przez nas strony bez najmniejszych problemów dostosowują się do wszelkich rozmiarów urządzeń mobilnych - tabletów oraz smartfonów.

Co zyskujesz

Korzyści stworzenia strony:

  1. Reklama firmy, która działa 24h na dobę;
  2. Budowanie zaufania w oczach potencjalnych Klientów;
  3. Szerokie możliwości dotarcia do odbiorców;
  4. Doskonałe narzędzie do sprzedaży i pozyskiwania kontaktów.

Wypełnij 03
formularz

Potrzebujesz skutecznej strony internetowej? - skontaktuj się z nami, a stworzymy dla Państwa stronę która sprzedaje!

Zapoznamy się z ofertą firmy, przeanalizujemy sposoby pozyskiwania Klientów przez konkurencję, a na końcu przygotujemy projekt strony internetowej.

Projekt, który to będzie skłaniał użytkowników do określonego zachowania na stronie zgodnie z założonym celem - pozyskiwania danych kontaktowych i / lub sprzedaży!

Formularz kontaktowy